• לייעוץ ללא התחייבות חייגו077-9976046
פרופיל עיצובים
A
A
A
A
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-9976046
אודות

אודות

מה מתאים לך יותר? להתרשם מגלריות העבודות שלנו או לקרוא קצת על פרופיל עיצובים בע"מ ומהם היתרונות שאנחנו מביאים איתנו לכל פרוייקט?

בכן, אין צורך להתלבט. לפניך קישור לכל אחת מהגלריות, בכל רגע נתון, ניתן להגיע בקליק לגלרייה הרצויה. אבל אם כבר נכנסת לדף על אודות, שווה לך לקדיש עוד דקה לקריאה כדי להבין מדוע ב"פרופיל" דברים לא רק נראים מצויין אלא גם נעשים על הצד הטוב ביותר.

נפתח בתכונות שהן הבסיס להכל:

כאן לא מדובר על 40 שנות הנסיון בתחום עיצוב, ייצור והתקנת מעקות, שערים, פרגולות וגדרות. אלא תכונות שנהוג לומר עליהן: "או שיש לך את זה או שאין לך":

  • קוראים לזה יושרה

זו דרכנו. מילה זו מילה, שעה זו שעה וסיכום זה סיכום. זה פשוט באופי שלנו, ועד היום, הוכח שזו הדרך שעובדת הכי טוב לכל הצדדים. ביחסים שלנו עם ספקים, עם לקוחות, עם עובדים ועם המצפון שלנו.

  • מתחילים, גומרים הולכים

מוכרים לך המצבים שבעל מקצוע מבטיח להגיע ו"מתעכב חצי יום"… "פתאום מודיע שהוא חולה"… "נגמרה הסוללה בסלולרי ולכן לא הודיע שהוא לא מגיע"… לא אצלנו!!! בלי תירוצים ובלי סיפורים, פשוט באים במועד שסיכמנו, פרופיל עושים את העבודה ולא עוזבים עד שהכל מושלם.

  • דברים שרק אנחנו רואים

והכוונה היא לדיוק בעבודה בכל שלב ובכל תהליך. דיוק זה לא רק לבוא בזמן שקבענו אלא גם דיוק על המילימטר עם כל חיבור וכל כיפוף, בלי לעגל פינות (כי רק אנחנו רואים…)

  • תהליך הייצור

שנים שאנחנו מתמקדים בחומר הגלם שנקרא אלומיניום. הוא חזק, עמיד, נענתן לתהליכי כיפוף ודרישות עיצוב… ואין פלא שיותר ויותר מתקני שערים, פרגולות גדרות ומעקות החלו לשלב אלומיניום בעבודותיהם. תכונות האלומיניום, טובות ונפלאות ככל שיהיו, הן מבחינתנו רק הבסיס עליו אנחנו מיישמים תהליכי ייצור מתקדמים, טכנולוגיות חדשניות חומרי גלם משובחים. הנה בקצרה כמה:

תהליך פסיבציה לפרופילי האלומיניום למניעת קורוזיה

  • צביעה אלקטרוסטטית לאחיזת צבע וגימור מושלם
  • גילוון עמוק לחלקי מתכת למניעת חלוקה
  • פרופילים כפולי עובי (בפרגולות)

ובשורה התחתונה כל אלה מובילים למצב בו השער החשמלי, הפרגולה, המעקות למדרגות או הגדרות בגינה יעמדו חזקות, יציבות ועמידות למשך שנים ארוכות. ולא פחות חשוב – תידרש ממך אפס תחזוקה. זו גם הסיבה מדוע אנחנו עומדים מאחורי כל עבודה עם 5 שנות אחריות על העבודה ועל הצבע.